کلید و پریز

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
نصب و تعمیرات کلید و پریز
انتخاب کلید و پریزهای مناسب با توجه به تنوع بالایی که این روزها در بازار وجود دارد ، کار حساس و البته دقیقی است ؛ چرا که انتخاب کلید و پریزهای مناسب با نیاز و کاربردی که داریم ، نه تنها استفاده از جریان برق را مطلوب تر می کند ، بلکه در زیبایی دکوراسیون نیز اثر گذار است و می تواند موجب هماهنگی و نظم بیشتری در منزل یا محل کار ما شود.
دکتر آچار نه تنها در انتخاب کلید و پریزهای مناسب با نیازتان ، راهنمایی های لازم را به شما ارائه می دهد ، بلکه هر مشکلی که برای کلید و پریزهای شما به وجود بیاید ، در اسرع وقت آنها را حل خواهد کرد.
همچنین اگر از مدل کلید و پریزهای خود خسته شده اید و احساس می کنید که قدیمی به نظر می رسند یا شکسته و خراب هستند و رنگ آنها از بین رفته است ، می توانید از دکتر آچار کمک بگیرید.
تعویض کلید و پریز بدون نیاز به سیم کشی مجدد و بدون آسیب رساندن به دیوارهای شما ، با حضور تکنسین های مجرب دکتر آچار در کوتاه ترین زمان ممکن و با قیمتی مناسب صورت خواهد گرفت.
همچنین هماهنگی طرح  و رنگ کلید و پریزهای مورد استفاده با توجه به سلیقه و دکوراسیون منزل شما صورت خواهد گرفت تا از این بابت نیز دغدغه ای نداشته باشید.
از طرفی رعایت ارتفاع مناسب برای نصب کلید و پریزها با توجه به شرایط مکان مورد نظر نیز بسیار مهم است ؛ مثلا پریزهای مربوط به هود آشپزخانه و ماشین لباسشویی نسبت به پریزهای برق و تلفن اتاق ها شرایط متفاوتی دارند.
 
دکتر آچار نصب انواع کلیدهای لمسی و سنتی ، پریز و سوکت های مختلف آنتن ، تلویزیون و کامپیوتر با جنس های مختلف شیشه ، چوب ، آلومینیوم  و پلاستیک را به شکلی کاملا ایمن و استاندارد انجام خواهد داد تا با مشکلی در این زمینه مواجه نشوید و نیاز به گچ کاری برای نصب یا برق کاری مجدد نداشته باشید.
 
خواندن 1297 دفعه
دکتر آچار

دکتر آچار مجموعه ای پیشرو و تمام عیار    (Full Service)  در حوزه خدمات فنی ساختمان - خدمات فوری و شبانه روزی -  هزینه خدمات منصفانه - گارانتی خدمات -ارائه خدمات در سراسر تهران بدون محدودیت- تلفن ویژه : 88550819-021-


 

وبگاه: www.doctorachar.com
Notification